wyroby z drutu Wyroby z drutu

Produkujemy specjalistyczne wyroby z drutu na podstawie własnych opracowań jak i powierzonej dokumentacji technicznej. Dostarczamy detale z drutu, półprodukty jak i kompletne wyroby. Materiałem wiodącym jest czarna stal St3 i drut nierdzewny. Oferujemy powłoki: lakier proszkowy, ocynk i chrom.
Stojaki na nasiona

Prezentujemy Państwu kolekcję stojaków na nasiona. Prezentowane modele są referancjami dotychczasowych produkcji dla branży nasiennej.

Stojak z zawieszkami i koszami (0623)

Stand wyposażony jest listwy z zawieszkami i kosze magazynowe. Posiada możliwość regulacji pionowego rozstawu listw i koszy. Ekspozytor dodatkowo dysponuje bardzo dużą powierzchnią do zadruku. Stojak wykonany jest z metalu (Profile prostokątne, blacha, drut) i PCV, całość malowana jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1730 mm
Szerokość: 460 mm
Głębokość: 350 mm
Ilość zawieszek: 28 szt.
Ilość koszy: 2 szt.


Projekt i produkcja

Regał sklepowy - perforowany z półkami
i eurozawieszką (0204)


Regał wykonany jest w całości z metalu, a jego konstrukcja umożliwia przenoszenie dużego obciążenia. Ściana ekspozycyjna wypełniona jest europerforacją, dzięki czemu możliwa jest płynna regulacja zawieszanych eurohaków. Wysokość półek wykonanych z pełnej blachy również jest regulowana. Konstrukcja ekspozytora pozwala na jego dowolną konfigurację (ilość eurozawieszki, ilość półek), możliwe jest również malowanie stojaka w więcej niż jednym kolorze.


Wymiary:
Wysokość: 2000 mm
Szerokość: 1000 mm
Głębokość: 460mm


Projekt i produkcja

Dyspenser wisząco-stojący na płatki śniadaniowe (1020)

Główną zaletą tego dyspensera jest możliwość ustawienia na ladzie przykasowej, lub powieszenia na krawędziach półek sklepowych. Boki wieszaka oraz tablica górna wykonane są z tektury litej, doskonale nadającej się pod pełnokolorowy nadruk offsetowy. Ekspozytor wykonany jest z drutu stalowego, malowanego proszkowo. Do zestawu dołączany jest kmpl. imadeł pozwalających na zamontowanie podajnika do półek sklepowych.


Wymiary:
Wysokość: 750 mm
Szerokość: 150 mm
Głębokość: 200mm


Projekt

Stojak obrotowy ladowy (0400)

Lekki stojak ladowy, obrotowy. Wykonany jest z drutu i rurki stalowej. Całość malowana jest proszkowo w wybranym kolorze palety RAL. Przedstawiana wersja jest składana do płaskiego pudełka.


Wymiary:
Wysokość: 500 mm
Średnica: 300 mm

Ilość haków: 12 szt.


Projekt i produkcja

Stojak na kartusze i opakowania z klejami, fugami (3091)

Ekspozytor posiada podajnik grawitacyjny z drutu na 80 kartuszy z silikonami lub klejami. Stojak posiada również 3 wzmacniane półki z drutu. Dodatkowe miejsce pod grafikę reklamową zapewnia możliwość większej komunikacji z Klientem. Całość wykonana jest z profili stalowych i drutu, malowanych proszkowo. Miejsca pod grafikę wykonane są z tworzywa sztucznego.


Wymiary:
Wysokość: 1750 mm
Szerokość: 450 mm
Głębokość: 400mm


Projekt i produkcja

Stojak na piłki sportowe (1531)

Stojak do ekspozycji 30 piłek sportowych różnego rodzaju. Ekspozytor posiada 5 niezależnie obracających się półek, dzięki czemu zawartość stojaka może przeglądać więcej niż jedna osoba w tym samym czasie. Stojak wykonany jest z metalu (profil zamknięty, rura okrągła, drut), całość malowana jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1800 mm
Średnica: 840 mm


Projekt i produkcja

Stojak na foldery A3 (1226)

Stojak z dwoma półkami na foldery, ulotki, katalogi formatu A3. dodatkowo w górnej części posiada kieszeń z PCV do ekspozycji grafiki promocyjnej, w dolnej natomiast kieszeń magazynową dla ulotek. Ekspozytor wykonany jest z metalu (profile zamknięte, blacha, drutu) i PCV, całość malowana jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1750 mm
Szerokość: 500 mm
Głębokość: 500mm


Projekt i produkcja

Stojak z hakami zespolonymi i koszem (0928)

Niedrogi stojak podłogowy, dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji stalowej. Ekspozytor posiada listwy z hakami zespolonymi, z możliwością regulacji ich wysokości. Całość malowana jest proszkowo w wybranym kolorze palety RAL. W górnej części standu można zamontować dodatkową tablicę pod nadruk.


Wymiary:
Wysokość: 1700 mm + tablica
Szerokość: 700 mm
Głębokość: 350mm

Ilość koszy: 1 szt. Ilość haków: 68 szt.


Projekt i produkcja

Stojak podłogowy, kratowy z koszami (0681)

Popularny stojak, dzięki lekkiej, a zarazem wytrzymałej, konstrukcji stalowej. Jest niedrogi i niezwykle elastyczny w użytkowaniu, dzięki dowolnej ilości haków i koszy zawieszanych na różnych wysokościach. Jego konstrukcja jest składana. Całość malowana jest proszkowo w wybranym kolorze palety RAL. W górnej części standu znajduje się wymienna tablica PCV pod nadruk.


Wymiary:
Wysokość: 1750 mm + tablica
Szerokość: 650 mm
Głębokość: 380mm

Ilość koszy i haków: dowolna.


Projekt i produkcja

Stojak na kosmetyki samochodowe (2019)

Prezentowany regał ekspozycyjno-sprzedażowy wykonany jest z metalu, z elementami tworzywa. Graficzne panele boczne wykonane są z bezbarwnej PLEXI dzięki czemu, eksponowane produkty są bardzo dobrze widoczne z każdej strony stojaka. W dolnej części ekspozytora umieszczona jest otwierana szafka, do magazynowania produktów przeznaczonych dla dalszego zatowarowywania.


Wymiary:
Wysokość: 1850 mm
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 400mm

Ilość półek: 4 szt. + szafka


Projekt

Stojak wodę mineralną i napoje
PET 1,5l. x 96 butelek lub PET 0,5l. x 160 (1350)

Regał posiada 32 prowadnice do zawieszania butelek. Każda grupa prowadnic posiada metalową listwę pod naklejkę lub pod plastikową listwę cenową. W górnej części stojaka umieszczona jest tablica komunikująca, która jest demontowalna. Konstrukcja ekspozytora jest składana, dzięki czemu staje się on wygodniejszy do transportu. Całość lakierowana jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1650 + 300mm (toper)
Szerokość: 640mm
Głębokość: 620mm

Pojemność: 160 x PET 0,5l. lub 96 x PET 1,5l.


Projekt

Stojak na wodę dwustronny (1060)

Regał posiada 16 prowadnic do zawieszania butelek PET 0,5 - 1,5l, oraz 10 uchwytów pod butelki PET 5l. Nad każdą grupą prowadnic umieszczona jest metalowa listwa pod naklejkę lub plastikową listwę cenową. W górnej części stojaka umieszczona jest tablica komunikująca, która jest demontowalna. Konstrukcja ekspozytora jest składana, dzięki czemu jest on wygodniejszy do transportu. Całość lakierowana jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1650 + 300mm (toper)
Szerokość: 640mm
Głębokość: 620mm

Pojemność: 160 x PET 0,5l. lub 96 x PET 1,5l. + 10 x PET 5l.


Projekt i produkcja

Stojak na wodę mineralną 5l.
PET 5l. x 12 butelek (1352)

Ekspozytor ten posiada 12 uchwytów na butelki 5l. które układają się kaskadowo. W górnej części stojaka umieszczona jest tablica pod grafikę reklamową lub logotyp producenta. Całość lakierowana jest proszkowo. Stojak jest składany dzięki czemu mieści się on w pudełku kartonowym o wymiarach 950x580x450.


Wymiary:
Wysokość: 1600 + 250mm (toper)
Szerokość: 420mm
Głębokość: 400mm

Pojemność: 12 x PET 5l.


Projekt

Stojak podłogowy na wodę mineralną
PET 5l. x 20 butelek (1351)

Ekspozytor ten posiada 20 uchwytów na butelki 5l. W górnej części stojaka umieszczona jest tablica pod grafikę reklamową. Całość lakierowana jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1600 + 250mm (toper)
Szerokość: 1000mm
Głębokość: 400mm

Pojemność: 20 x PET 5l.


Projekt

Stojak półkowy na napoje energetyczne (9351)

Regał z półkami metalowymi i obszernym miejscem na grafikę komunikującą. Konstrukcja jest w całości spawana, dzięki czemu stojak można wstawiać w miejsca sprzedaży już w całości zatowarowany. Elementy stalowe malowane są proszkowo, a tablice graficzne wykonane są z elastycznego PVC z zadrukiem bezpośrednim UV.


Wymiary:
Wysokość: 1800mm
Szerokość: 600mm
Głębokość: 400mm


Projekt

Stojak sklepowy z półkami (9676)

Regał półkowy o lekkiej konstrukcji. Zaletami tego modelu jest jego duża nośność (250 kg), oraz duża powierzchnia miejsca pod grafikę. Konstrukcja nośna, oraz półki wykonane są ze stali malowanej proszkowo, a elementy reklamowe z lekkiego i elastycznego tworzywa z nadrukiem UV.


Wymiary:
Wysokość: 1750 mm
Szerokość: 800 mm
Głębokość: 450mm

Ilość półek 5 szt.


Projekt

Stojak sklepowy z półkami (0676)

Lekki stojak z czterema półkami. Na spodzie każdej półki znajduje się wkładka z płyty PCV, dla ekspozycji drobniejszych produktów. W górnej części standu znajduje się wymienna tablica PCV pod nadruk. Ekspozytor wykonany jest z metalu (profil zamknięty, drutu) i PCV. Całość malowana jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1640 mm bez tablicy
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 400mm

Ilość półek 4 szt.


Projekt i produkcja

Ekspozytor na foldery z wyświetlaczem LCD (0691)

Ekspozytor katalogów, ulotek i folderów. Zastosowano w nim wyświetlacz LCD 7" na którym odtwarzane są prezentacje video. Stojak posiada półkę ze spinaczem segregatora, oraz 3 dodatkowe półki na ulotki. Całość wykonana jest z metalu (blacha). Ekspozytor malowany jest proszkowo w dowolnym kolorze.


Wymiary:
Wysokość: 1570 mm
Szerokość: 400 mm
Głębokość: 450mm


Projekt i produkcja

Paleta ekspozycyjna na rolki z geowłókniną (0267)

Ekspozytor na bazie drewnianej palety przemysłowej z nadbudową STALOWO-PVC. Konstrukcja stalowa wypełniona jest siatką z drutu i obudowana płytami z lekkiego PVC. Zastosowane rozwiązanie umożliwia swobodny transport zatowarowanego regału, za pomocą wózków paletowych i widłowych.


Wymiary:
Wysokość: 1800 mm bez tablicy
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 800mm

Powierzchnia podstawy 1/2 palety euro .


Projekt i produkcja

Stojak do ekspozycji próbek tynków ściennych (1297)

Stojak reklamowy z przekładanymi panelami ekspozycyjnymi. Konstrukcja wykonana jest z metalu, z elementami tworzyw sztucznych. Całość jest składana z niewielkich elementów, dla łatwego transportu i magazynowania. Na zdjęciu widzimy dwa stojaki przyścienne, ustawione do siebie plecami.


Wymiary:
Wysokość: 1800
Średnica: 1500 mm


Projekt i produkcja

Stojak obrotowy, ladowy, kratowy (1738)

Stojak ladowy z trzema ściankami ekspozycyjnymi. Display posiada możliwość swobodnego rozmieszczania haków w dowolnej ilości. Na górze znajdują się 3 wsuwane tablice PCV pod nadruk. Na nóżkach wykonanych z drutu znajdują się plastikowe nakładki zabezpieczające przed porysowaniem blatu lady sklepowej. Stojak obrotowy wykonany jest z drutu, blachy i rurki. Wszystkie elementy stalowe malowane są proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 800 mm
Szerokość: 350 mm
Wysokość tablicy pod nadruk: 100 mm


Projekt i produkcja

Stojak ladowy z zawieszkami antykradzieżowymi (0810)

Ekspozytor składa się z lekkiej konstrukcji nośnej wykonanej z drutu, 18 haków o 3 rozstawach do ekspozycji produktów o różnej szerokości. Dodatkowo stojak ladowy posiada wysuwaną tablicę PCV pod nadruk. Jego szczególną cechą są haki utrudniające ściągnięcie produktów przez Klienta, stojak został zaprojektowany w taki sposób aby towar podawał sprzedawca.


Przykładowe wymiary:
Szerokość: 600 mm
Wysokość: 700 mm
Długość haków: 150 mm
Wysokość tablicy pod nadruk: 100 mm


Projekt i produkcja

Stojak naladowy z pasami zawieszek MM GRAPHIC (0603)

Stojak naladowy wykonany głównie z drutu, z łatwo wymienialnymi tablicami reklamowymi PVC. Elementy stalowe malowane są proszkowo, a wymienne tablice PVC zadrukowane są metodą sitodruku.


Wymiary:
Wysokość: 600 mm
Szerokość: 400 mm
Głębokość: 300mm

Ilość haków: 6 szt.


Produkcja

Stojak podłogowy z półkami z blachy (1154)

Wytrzymały na duże obciążenia (500 kg) regał półkowy. W całości wykonany jest z metalu, a następnie malowany proszkowo w dowolnym kolorze palety RAL. Regał często jest wykonywany w wersji z regulowaną wysokością półek. W górnej części stojaka znajduje się miejsce na tablicę komunikującą.


Wymiary:
Wysokość: 1600 mm + tablica
Szerokość: 900 mm
Głębokość: 400mm

Ilość półek 3-6 szt.


Projekt i produkcja

Stojak na foldery A4 (0446)

Stojak z kieszeniami formatu A4. Konstrukcja wykonana jest ze stalowej rurki i drutu. Prezentowany model ma szybko składaną podstawę, dla łatwego transportu. Display malowany jest w dowolnym kolorze.


Wymiary:
Wysokość: 1500 mm + tablica reklamowa
Szerokość: 350 mm
Głębokość: 400mm

Format kieszeni: A4 Ilość kieszeni: 7 szt.


Produkcja

Stojak reklamowy na aluminiowe felgi samochodowe (0132)

Stabilny stojak do ekspozycji alufelg samochodowych. Duża powierzchnia reklamowa z tworzywa sztucznego drukowana jest metodą UV w jakości fotograficznej. Tablica reklamowa jest wymienna, dzięki czemu przy pomocy tego display'a przeprowadzane są licznego rodzaju szybko rotujące akcje promocyjne.


Wymiary:
Wysokość: 1780 mm
Szerokość: 700 mm
Głębokość: 350 mm

Ilość eksponowanych alufelg: 3-6 szt.


Projekt i produkcja

Stojak przykasowy (0927)

Stojak wykonany jest w całości z drutu stalowego, następnie malowanego proszkowo. Zaletą tego modelu jest możliwość eksponowania towaru w dowolnym jego miejscu. Stojak ten najczęściej ustawiany jest przy stanowiskach kasowych, oraz w centralnych miejscach punktów handlowych. Jego transport i magazynowanie ułatwia konstrukcja składana.


Wymiary:
Wysokość: 1400 mm bez tablicy górnej
Szerokość: 1100 mm
Głębokość: 700mm

Ilość haków: dowolna
Ilość półek: 2 szt.


Projekt i produkcja

Stojak ladowy na magnesy lodówkowe (0833)

Stojak obrotowy, ladowy z 60 kieszeniami. Display stanowi lekka i pojemna konstrukcja wyposażona dodatkowo w uchwyt na wymienną tablicę promocyjną. Całość wykonana jest z metalu (rura, drut) Stojak malowany jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 530 mm
Szerokość: 320 mm
Głębokość: 320mm


Produkcja

Stojak podłogowy na magnesy lodówkowe (0842)

Stojak obrotowy, podłogowy z 92 kieszeniami. Display stanowi lekka i pojemna konstrukcja z drutu wyposażona dodatkowo w uchwyt na wymienną tablicę promocyjną. Konstrukcja z kieszeniami umieszczona jest na podstawie wykonanej z rury i profili stalowych. Dodatkowo ekspozytor posiada układ jezdny. Stojak malowany jest proszkowo.


Wymiary:
Wysokość: 1800 mm
Szerokość: 500 mm
Głębokość: 500 mm


Produkcja

Kosz przykasowy, przyladowy (0533)

Kosz przykasowy jako jeden z najważniejszych elementów zwiększający "zakupy impulsowe". Został tak skonstruowany, aby zajmował jak najmniej miejsca a jednocześnie był wystarczająco pojemny. Podajnik ten jest najchętniej wykorzystywany przy sprzedaży produktów z branży FMCG. W przedniej części kosza znajduje się metalowa listwa pod naklejkę z grafiką lub listwę cenową z PCV. Podajnik wykonany jest z drutu o średnicy
2,5 - 4mm i blachy stalowej =/1mm. Całość malowana jest proszkowo.


Przykładowe wymiary:
Długość: 660 mm
Głębokość: 100 mm
Wysokość: 70 mm


Produkcja

Stojak na kartki okolicznościowe "MAX" (1990)

Stojak sklepowy - ladowy z euro hakami (0372)

Popularny stojak ladowy wykonany z drutu i blachy stalowej. Posiada 9 haków o stałym rozstawie. Stojaczek mieści się zgrabnym pudełku, dzięki czemu często kolportowany jest do punktów sprzedaży z pełnym zatowarowaniem w produkty.

Przykładowe wymiary
Wysokość: 500 mm
Szerokość: 245 mm
Długość haków: 200 mm
Rozstaw haków w poziomie: 75 mm
Rozstaw haków w pionie 100 mm

Projekt i produkcja

Stojak na kartki okolicznościowe "MIDI" (1305)

Stojak ladowy, obrotowy na lakiery do paznokci (0653)

Display zaprojektowany został do ekspozycji szklanych buteleczek z lakierami do paznokci. Część ekspozycyjna obracana jest wokół jej poziomej osi, co umożliwia wygodny i szybki przegląd eksponowanych produktów. Stojak jest niewielkich rozmiarów i dosyć pojemny, dzięki czemu jest chętnie przyjmowany w punktach sprzedaży. Display obrotowy wykonany jest z drutu o średnicy 3 - 5 mm i rurki stalowej. Całość malowana jest proszkowo lakierami odpornymi na ścieranie.

Przykładowe wymiary
Wysokość: 320 mm
Szerokość: 330 mm
Głębokość: 230 mm

Produkcja

Stojak na kartki okolicznościowe z koszem (0855)

Stojak na kartki okolicznościowe "MINI" (0363)

Ekspozytor z pasami zawieszek i uchwytem na logo wersja economic (0303)

Ekspozytor z kratą i uchwytem na logo wersja economic (1126)

Stojak obrotowy na torby papierowe (0362)

Panel na kartki okolicznościowe i torby papierowe (0711)

Stojak na słoiki (0783)

Stojak reklamowy na zasłony i firany (1212)

Stojak obrotowy na muliny i nici (1073)

Stojak podswietlany z zawieszkami (1375)

Stojak podłogowy z półkami (1141)

Stojak nadlodówkowy na butelki PET (1716)

Koszyczek ladowy PRESS MINI (0701)

Stojak reklamowy z zawieszkami MX GRAPHIC (0848)

Stojak kratowy z pasami zawieszek (0051)

Ekspozytor na kosmetyki - wiszący (1103)

Panel wiszący na prasę (1260)

Stojak z półkami MN GRAF (1113)

Stojak półkowy Q7 (6005)

Prezenter na torebki damskie (1358)

Stojak ladowy obrotowy z zawieszkami (0017)

Stojak podłogowy na kalendarze (0120)

Stojak podłogowy, kratowy na kalendarze (0121)

Stojak podłogowy na blistry z bateriami (0601)

Stojak podłogowy, obrotowy na blistry
z bateriami (0602)

Podajnik grawitacyjny na puszki z orzeszkami ziemnymi (1077)

Regał na papier czerpany (1972)

Stojak na pocztówki STANDARD (0109)

Rozkładany stojak na pocztówki (0111)

Stojak na pocztówki X-MAX (0112)

Składany regał podłogowy (0317)

Stojak podłogowy na prażynki (0588)

Display ladowy (1068)

Regał podłogowy z półkami z drutu (0562)

Prezenter na torebki damskie (1359)

Stojak na ulotki (0595)

Stojak podłogowy na parapety (1217)

Podajnik wiszący na blistry (1337)

Stojak podłogowy na parapety (1218)

Ekspozytor podłogowy, obrotowy (0990)

Ekspozytor podłogowy, panelowy (0991)

Stojak na okulary, panelowy (1950)

Stojak na okulary, obrotowy (1951)

Stojak ladowy na chipsy (1680)

Regał na artykuły BHP (1760)

Stojak reklamowo - handlowy na zabawki (1999)

Stojak rekamowo - handlowy na zabawki (2000)

Podajnik grawitacyjny, ladowy na puszki z napojami energetycznymi (1477)

Prezenter ladowy na paski (930)

Prezenter ladowy na paski (0931)

Display na słodycze (0520)

Regał z drutu na obuwie (0518)

Stojak ladowy, obrotowy (0663)

Prezenter podłogowy (0771)

Display z układem jezdnym Q-MIX (0800)

Ekspozytor na zabawki (0382)

Regał ladowy (0772)

Regał podłogowy (0773)

Panel ścienny z blachą perforowaną pod zawieszkę z drutu (0580)

Display podłogowy z blachy perforowanej
i zawieszkami z drutu (0581)

Display podłogowy na papier czerpany (0568)

Stojak reklamowy z podstawą chromowaną do ekspozycji garnków (1012)

Stojak obrotowy z podstawą chromowaną
do ekspozycji garnków (1013)

Stojak z regulowaną wysokością półek (1014)

Display ladowy z drutu, z brandingiem
PCV-UV (0514)

Ekspozytor desek podłogowych (0026)

Stojak obrotowy na serwetki papierowe (0458)

Podajnik z drutu na Shakery (1135)

Prezenter wiszący na książki (1049)

Wieszak z drutu na kubki porcelanowe (0510)

Prezenter felg aluminowych (0471)

Prezenter felg aluminiowych (0470)

Koszyk na bidony (0807)

Stojak na akumulatory (1007)

Podajnik grawitacyjny na napoje energetyczne (0725)

Stojak ladowy na akcesoria kosmetyczne (0525)

Ekspozytor ladowy na akcesoria kosmetyczne (0524)

Ekspozytor ladowy na karty/magnesy (0996)

Stojak na płyty CD, DVD, Blue-Ray (0067)

Stojak ekspozycyjny na artykuły AGD (0610)

Stojak składany na pocztówki, widokówki (0398)

Display na słuchawki (0948)

Ekspozytor na rowery (5512)

Podajnik grawitacyjny na puszki (5611)

Stojak z monitorem LCD (9988)

Stojak do ekspozycji roweru (5513)

Półka do ekspozycji telefonów, aparatów (5311)

Stojak informacyjny z wyświetlaczem multimedialnym (6770)

Kosz szperacz LITE (3440)

Stojak na ulotki, katalogi "Z" (2005)

Ekspozytor kolorów - próbki CORIANu (9001)

Stand na wodę dwustronny (1069)

Regał ekspozycyjny na karmę dla zwierząt (9011)

Stojak degustacyjny (5070)

Ekspozytor na piłki (0930)

Stojak na opony (0912)

Regał perforowany z belkami na haki do wysokich obciążeń (0958)

Stojak na wycieraczki (0899)

Stojak na ulotki, foldery, katalogi (2006)

Stojak z tablicą OWZ (1157)

Potykacz (1100)

Stojak na katalogi (2007)

Podajnik na gazetki (2008)

Stojak na katalogi ECO (2009)

Stojak na gazetki (5600)

Lekki regał półkowy (5460)

stojak 2
Stojak 3

Osiągnięcie pozycji najbardziej kompetentnej
i profesjonalnej firmy w tej branży.PRAWA AUTORSKIE
Wszelkie prawa autorskie do oglądanych materiałów należą do firmy ELDRUT w Przebendowie, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu.ZNAKI TOWAROWE
Wszelkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.PRAWA DO PROJEKTÓW
Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

www.zawieszka.eu www.elgarden.pl www.OCTOMedia.pl