www.elgarden.pl
Kontakt

O FIRMIEOd mocno rozwiniętego działu kreatywnego, przez ambitny dział konstrukcyjny, po bogate możliwości produkcyjne, wdrażamy na rynek ambitne projekty POS. Realizujemy również serie produkcyjne dla wielu naszych partnerów jako wiodący podwykonawca. Kompletujemy, montujemy i kolportujemy produkty na terenie całego świata, realizując śmiałe projekty na zlecenia naszych Klientów.

localisation_eldrut

OFERTA | Projektujemy i produkujemy różnego rodzaju systemy ekspozycyjne (Point of Sale) takie jak: stojaki reklamowe, standy, displaye i ekspozytory. Polecamy cały typoszereg stojaków podłogowych, ladowych, wiszących, podajników grawitacyjnych, jak również innych drobnych elementów POS. W naszym portfolio znalazły miejsce zarówno proste displaye, jak i skomplikowane w pełni profesjonalne, modułowe systemy regałów ekspozycyjnych typu shop-in-shop. Naszą równie mocną stroną są elementy wyposażenia sklepów takie jak haki, wieszaki, półki, końcówki regałów i wiele innych rozwiązań, które produkujemy głównie dla firm wyposażających sieci dyskontów i marketów. Nasze wyroby wykonujemy w oparciu o własne projekty lub o wzory i dokumentację dostarczoną przez naszych Klientów.

PROJEKTOWANIE | Posiadamy własny zespół kreatywny, składający się z plastyków i grafików komputerowych. Mocnym atutem jest również rozbudowany zespół konstrukcyjny tworzony przez doświadczonych konstruktorów i technologów. Projektowane przez nas rozwiązania cieszą się dużym uznaniem wśród firm kooperujących w zakresie stojaków reklamowych POS, oraz z branży wyposażenia sklepów. Wypracowaliśmy przy tym wiele własnych rozwiązań „know-how” dzięki którym staliśmy się pionierem w wielu dziedzinach branży w której pracujemy.

PROTOTYPY | Przed każdą realizacją zamówienia wykonujemy sztuki prototypowe produktów, na podstawie których, wspólnie z Klientem, dopracowywane są szczegóły końcowego kształtu stojaków czy mebli sklepowych. Posiadamy własną, dużą prototypownię, dobrze wyposażoną, w której szybko i kompleksowo jesteśmy w stanie wyprodukować próbne wersje stojaków, standów czy displayi.

PRODUKCJA | Produkcja odbywa się pod skrupulatnym nadzorem kontrolerów jakości, którzy wnikliwie przyglądają się każdej partii wykonywanych detali i biorą udział w systematycznych kontrolach złożeniowych. Duże powierzchnie produkcyjne pomagają nam w wygodnym planowaniu i układaniu linii produkcyjnych, dzięki czemu łatwo nam kontrolować wydajność, oraz każdy etap realizacji pod względem terminowym. Na szczególną uwagę zasługuje również całe zaplecze technologiczne, które jest oparte o najnowsze technologie, pozyskiwane w dużej mierze z pomocą środków unijnych. Wszystkie prace przy obróbce i wykańczaniu elementów stalowych realizowane są w naszej firmie, co eliminuje dodatkowe koszty usług podwykonawców i skraca czas realizacji zamówień. Druk reklamowy stanowiący często nieodłączny element produkowanych przez nas stojaków również jest realizowany w naszej firmie. Pozostałe półprodukty wykorzystywane przy produkcji ekspozytorów, takie jak PVC, szkło, plastik i aluminium, pozyskiwane są od zaufanych dostawców, na podstawie specjalnie skonstruowanych umów i pod nadzorem naszych kontrolerów jakości. Dzięki temu czas oraz koszty, które często wzrastają przy korzystaniu z usług firm zewnętrznych są minimalizowane na zasadach partnerskiej współpracy wymiennej.

TECHNOLOGIE | Produkowane przez nas stojaki ekspozycyjne, standy, displaye i elementy wyposażenia sklepów, projektowane są głównie z metalu, jak również z wykorzystaniem takich materiałów jak: tworzywa sztuczne, szkło, czy drewno. Odpowiednio dobrane materiały tworzą doskonałą harmonię wizualną i praktyczną przy eksponowaniu szczególnie droższych produktów. Tańsze systemy ekspozycyjne projektujemy głównie z wykorzystaniem materiałów stalowych. Podczas produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i maszyny znajdujące się na rynku. Ponadto stale optymalizujemy nasze linie produkcyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować bardzo duże zamówienia w niespotykanie krótkim czasie.

KLIENCI | Naszymi klientami są głównie znane światowe i polskie korporacje, nieustannie wprowadzające na rynek nowe produkty, opierając się na szeroko rozumianych systemach POS. Cieszymy się również z dużej grupy Klientów, jakimi są średniej wielkości polskie firmy i agencje reklamowe, za pośrednictwem których zaopatrujemy w stojaki reklamowe pozostałe firmy, doceniające zalety odpowiedniej ekspozycji produktów. Od dłuższego czasu firma ELDRUT jest również generalnym podwykonawcą dla wielu wiodących marek specjalizujących się w wyposażaniu sklepów, dyskontów i marketów.

DOŚWIADCZENIE | Duże doświadczenie, wysokie ambicje i jakość obsługi pozwoliła zdobyć nam miano zaufanej firmy, gotowej na współtworzenie bardzo ambitnych planów marketingowych wspólnie z naszymi Klientami. Niekwestionowaną siłą firmy jest doświadczony i kompetentny zespół bez którego nie udało by się osiągnąć dzisiejszych wyników i wielu sukcesów. Stale rosnąca baza Klientów krajowych i zagranicznych, pracujących w bardzo zróżnicowanych branżach, umożliwiła nam opracowanie wielu nowatorskich rozwiązań, które do dziś wyznaczają nowe trendy ekspozycji i prezentacji towarów na rynku.

OSIĄGNIĘCIA | Naszym sukcesem jest stale rosnąca baza zadowolonych Klientów, którzy często swoje działania opierają o nasze doświadczenie w wykorzystaniu systemów POS. Jesteśmy liderem w obsłudze wiodących branż polskiej gospodarki. Zostaliśmy już docenieni przez kilka światowych korporacji za jakość naszych wyrobów, nowatorskie i odważne projekty oraz krótkie terminy realizacji, połączone z dobrze zorganizowaną logistyką dostaw. Firma stała się również laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych i konsumenckich. Trzykrotny tytuł Jakość Roku (2010, 2011,2013), którego patronatem jest Polski Instytut Badań i Certyfikacji dał nam najwyższe wyróżnienie pod postacią Jakość Roku ZŁOTO. Firma została doceniona również najbardziej prestiżową nagrodą na rynku regionalnym, otrzymując nagrodę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2014.
www.elgarden.pl www.OCTOMedia.pl