Od mocno rozwiniętego działu kreatywnego, przez ambitny dział konstrukcyjny, po bogate możliwości produkcyjne, wdrażamy na rynek ambitne projekty POS. Realizujemy również serie produkcyjne dla wielu naszych partnerów jako wiodący podwykonawca. Kompletujemy, montujemy i kolportujemy produkty na terenie całego świata, realizując śmiałe projekty na zlecenia naszych Klientów.

O firmie

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcja Stojaków Reklamowych oraz Mebli Sklepowych dla dużych Polskich i zagranicznych uznanych marek oraz sieci sprzedaży. Produkcję prowadzimy w obiekcie o łącznej powierzchni 5200m2, a na co dzień pracujemy przy realizacji zamówień w składzie 200 osób.

Dzięki specjalizacji w produkcji posiadamy technologię, która jest zoptymalizowana do realizacji dużych serii. Posiadamy linie produkcyjne dostosowane do produkcji procesowej wg indywidualnie projektowanych schematów układanych pod konkretne zlecenia. Dysponujemy zapleczem składającym się głównie z maszyn CNC, dzięki czemu przy realizacjach mniej nakładowych i krótko terminowych uzyskujemy dużą elastyczność i krótkie czasy przezbrojeń.

Nasz dział wdrożeń składający się z kilkunastoosobowego zespołu konstruktorów i technologów pozwala nam na realizację równolegle 150 projektów tych mniejszych szybkich, średnich wysoko powtarzalnych jak i bardzo dużych wysoko nakładowych indywidualnych produkcji.

Tak powstają u nas takie produkty jak:

  • Systemy POS
  • Stojaki reklamowe, ekspozytory
  • Standy, displaye produktowe
  • Meble sklepowe,
  • Regały sklepowe,
  • Wyposażenie sklepów.
  • Usługi produkcji dla przemysłu: AGD, Automotiv, Meblowego.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CERTYFIKATY

Potrzeby naszych klientów realizowane są zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 certyfikowanym przez TUV Rheinland. Przy procesie produkcji zwracamy szczególną uwagę na jakość finalnych produktów. Pojęcie jakości to dla nas nie tylko zgodność wyrobów z dokumentacją techniczną, ale również dobór najlepszych materiałów na potrzeby Klienta. Nasz zespół kontrolerów na każdym etapie przygotowania produktów dba by te w pełni spełniały założenia jakościowe. Dodatkowo certyfikat Firma Rodzinna, świadczy o naszym elastycznym podejściem do klienta oraz oferowaniu produktów najwyższej jakości.

REFERENCJE

Niniejszym chciałbym zarekomendować firmę ELDRUT S.C. z siedzibą w Przebendów 42A, 39-308 Wadowice Górne jako rzetelnego i solidnego partnera.

Firma ELDRUT współpracuje z nami w zakresie projektowania i produkcji systemów dla eskpozycji naszych wyrobów. Systemy pochodzące z firmy ELDRUT przyczyniły się do zwiększenia naszej sprzedaży i pomagają w budowie świadomości marki Blue Dolphin Tapes

Mateusz Biernat
XL Tape International SP.Z O.O.

Spokey sp. z o.o. z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą Eldrut S.C z siedzibą w: Wadowice Górne (39-308), Przebendów 42A.
Z firmą Eldrut współpracujemy już od kilku lat i możemy tą współpracę z pewnością nazwać owocną dla obu stron.

W ramach zawartej umowy firma wykonuje:

  • stojaki ekspozycyjne,
  • stojaki targowe,
  • meble sklepowe.

Dariusz Gawron
Spokey sp. z o.o.

Firma ELDRUT S.C. z siedzibą w Przebendów 42a, 39-308 Wadowice Górne, nieprzerwalnie od blisko 5 lat współpracuje z firmą Partom

Profesjonalność, rzetelność i duża skuteczność w połączeniu z wysoką kulturą pracowników to cechy, które wyróżniają tę firmę na rynku.

Partom

Z firmą ELDRUT S.C. współpracujemy od 2011 roku.
Wyżej wymieniona firma produkuje dla nas metalowe ekspozytory do torebek z nasionami roślin ogrodniczych. Czyni to począwszy od zaproponowania nowego modelu, po jego wykonanie, często w terminie krótszym od zakładanego, co pozwala nam szybko odpowiadać na zapotrzebowanie naszych Klientów.

Wiesław Legutko

Niniejszym chiałbym zarekomendować firmę ELDRUT S.C. z siedzibą w Przebendów 42A, 39-308 Wadowice Górne jako rzetelnego i solidnego partnera.

Firma ELDRUT współpracuje z nami w zakresie projektowania i produkcji systemów dla eskpozycji naszych wyrobów. Systemy pochodzącego z firmy ELDRUT przyczyniły się do zwiększenia naszej sprzedaży i pomagają w budowie świadomości marki Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce.

Grzegorz Maciągowski
Kolporter sp. z o.o.

Firma ELDRUT S.C. wykonuje dla nas obsługę inwestycji związaną z dostawą stojaków ekspozycyjnych pod artykuły szkoleniowo-biurowe.

W trakcie realizacji usługi firma wykazuje się dużą odpowiedzialnością, fachowością oraz terminowym wykonaniem zamówień

Marzanna Siennicka
Indeks

ELDRUT S.C. Z siedzibą w Przebendowie wykonała na zlecenie firmy ZM Dobrowolscy Sp. Z o.o. siatki do wózków wędzarniczych z materiałów kwasoodpornych.

Współpraca przebiegła na najwyższym poziomie, firma ELDRUT wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, pomysłowością, starannością i dbałością o szczegóły.

Wojciech Trela
ZM Dobrowolscy Sp. Z o.o.

Niniejszym chciałbym zarekomendować firmę ELDRUT S.C. z siedzibą w Przebendów 42A, 39-308 Wadowice Górne jako rzetelnego i solidnego partnera.

firma ELDRUT współpracuje z nami w zakresie projektowania i produkcji systemów dla ekspozycji naszych wyrobów, Systemy pochodzące z firmy ELDRUT przyczyniły się do zwiększenia naszej sprzedaży i pomagają w budowie świadomości marki Condite Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. ul. Piotrowska 12, 25-510 Kielce.

Condite Sp. z o.o.

Firmy Eldrut i N.L. Cherestensen GmbH pracują razem od więcej niż 10 lat. Firma Eldrut wytwarza dla nas różne nośniki towarowe i stojaki, konieczne po to, żeby zaprezentować i sprzedawać nasze wyroby. W ciągu całego tego czasu jesteśmy pod coraz większym wrażeniem, jeśli chodzi o fachową kompetencję, wielostronność, dokładność i kompromisowość firmy Eldrut.

N.L. Cherestensen GmbH

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie ELDRUT S.C. z siedzibą: Przebendów 42A, 39-308 Wadowice Górne, za profesjonalne podejście i terminową obsługę zamówień.

Z usług firmy ELDRUT S.C, BVF Polska Sp. Z o.o. korzystał wielokrotnie przy produkcji stojaków ekspozycyjnych pod folie grzewcze.

BVF Polska Sp. Z o.o.

Firma ELDRUT S.C współpracuje z AB S.A od 23-listopada-2010r. przedmiotem współpracy jest produkcja standów ekspozycyjnych pod produkty marek TB PRINT, TB ENERGY, TB CLEAN, TB TOUCH.

ELDRUT S.C. jest niezawodbnym Partnerem. Zatrudnia solidnych i godnych zaufania pracowników wyrózniającucj się dużą wiedzą z zakresu projektowania i produkcji ekspozytów pod produkty marek TB.

AB S.A.

Żywiec Zdrój S.A wskazuje firmę ELDRUT Spółka ZOO z siedzibą w: Wadowice Górne (39-308), Przebendów 42A jako wartego polecenia partnera biznesowego.

Współpraca rozpoczęła się 02.01.2016 i trwa w chwili obecnej, ponieważ jest bardzo satysfakcjonująca.

Żywiec Zdrój S.A

Firma ELDRUT jest godnym zaufania partnerem w zakresie realizacji projektów POS. Wyróżnia się dużymi możliwościami technologicznymi, kreatywnymi rozwiązaniami oraz wysoką jakością wykonania. Nawiązana współpraca odbywa się zadowalająco.

PUT WAGNER-SERVICE

Współpraca z firmą ELDRUT przebiega bardzo dobrze od 2014 roku. Obsługa naszych projektów zrealizowana była na wysokim poziomie zarówno technicznym, jak i merytorycznym. Projekty były realizowane wzorowo, na czas i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Selena FM S.A.

Niniejszym udzielamy pełnych referencji firmie ELDRUT, będącej agencją obsługującą nasze projekty które realizowane są na wysokim poziomie zarówno technicznym jak i merytorycznym. Firmę cechuje profesjonalizm, doświadczenie, terminowość oraz indywidualne podjście do naszych potrzeb.

Kreisel

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie Państwu doradzą i pomogą.

Wyślij zapytanie
SEND INQUIRY