www.elgarden.pl
Kontakt

Systemy POS: przykładowe nasze realizację

Prezentujemy Państwu wybrane już zrealizowane projekty stojaków reklamowych. Znajdują się tutaj tylko wybrane pozycję, ponieważ nie sposób zaprezentować wszystkich. Łączna ilość zrealizowanych indywidualnych projektów to ponad 8000.


Realizację które opuszczają naszą fabrykę są to konstrukcję, w których poza metalem stosujemy takie surowce jak: sklejka, płyta meblowa, drzewo, szkło, PCV, PMMA. W bardzo wielu projektach instalujemy elektronikę, instalację LED’owe, monitory oraz całe systemy multimedialne.


Mamy doświadczenie w produkcji stojaków reklamowych dla takich branż jak: FMCG, napoje, słodycze, AGD, RTV, elektronarzędzia, narzędzia, chemia gospodarcza, kosmetyki, opony samochodowe, części samochodowe, nasiona, akcesoria ogrodnicze, akcesoria samochodowe. Możemy się podzielić również dużym doświadczeniem w produkcji instalacji Shop in Shop

Stojak na materace Stojak reklamowy materacy (EL-315s)

Konstrukcja wykonana jest z metalu, a branding z tworzywa zadrukowanego metodą UV. Całość jest składana do niewielkiego pudełka, co znacznie obniża koszty transportu. Stelaż wykonany jest z profili stalowych i blachy, a półki wykonane są z grubego drutu. Całość malowana jest proszkowo. Montaż zajmuje kilka minut.
Wymiary stojaka na materace
Stojak na owoce Regał na warzywa i owoce z koszami wiklinowymi (EL-942s)

Pełni funkcje regału sklepowego o dużej pojemności zajmując zarazem bardzo mało miejsca w punktach handlowych. Wykonany jest z metalu malowanego proszkowo, a kosze wykonane są z wikliny. Na uchwytach koszy znajdują się plastikowe fiszki (listwy cenowe). Stand posiada również wymienną tablicę pod grafikę.
Wymiary stojaka na owoce
Stojak na lakiery do paznokci
Display ladowy na kosmetyki (EL-745s)

Prezentowany POS przeznaczony jest do prezentacji lakierów do paznokci. Wykonany jest w całości z transparentnego tworzywa. W podstawie wycięte są laserowo otwory pozycjonujące lakiery. Tablica reklamowa jest składana na płasko, dzięki czemu całość mieści się w niewielkim pudełku wygodnym do kolportażu.
Wymiary estojaka na lakiery do paznokci
Ekspozytor na sosy
Dyspenser na sosy (EL-832s)

Przeznaczony do prezentacji produktów w sklepach lub jako stand użytkowy w punktach gastronomicznych. Całość wykonana jest z blachy stalowej, malowanej proszkowo. Posiada dodatkowo gumowe stopki w formie przyssawek. Nadruk nanoszony jest metodą sitodruku.
Wymiary ekspozytora na sosy

Stojak na gadżety
Uniwersalny regał podłogowy - personalizowany (EL-759s)

Regał zaprojektowany został na potrzeby Euro 2012 do ekspozycji gadżetów sportowych. Dzięki wymiennym panelom z grafiką (boczną i toperem), służy do dziś w punktach handlowych z innym aktualnym brandem. POS został zaprojektowany w taki sposób aby służył on co najmniej przez okres 10 lat. Display jest konstrukcją dwu stronną.
Wymiary stojaka na gadżety
Stojak na tytoń Stand reklamowy pod produkty w blistrach (EL-968s)

Prezentowany POS przeznaczony został do ekspozycji saszetek z tytoniem smakowym. Stelaż oraz haki wykonane są drutu stalowego malowanego proszkowo, natomiast dolna belka ozdobna z blachy perforowanej. Elementy komunikujące (brand) wykonane są z tworzywa HIPS z nadrukiem UV.
Wymiary stojaka na tytoń
Ekspozycja sklepowa
Shop-in-Shop (EL-564s)

Nowoczesna ekspozycja Shop-in-Shop przeznaczona do sklepów wielkopowierzchniowych. Składa się na nią komplet kilku standów bądź regałów, na których prezentowane są piece gazowe. Stojaki wykonane są z metalu, płyty meblowej, oraz tworzywa. Ekspozycja posiada wbudowany telewizor, a samo stoisko dodatkowo podświetlane jest technologią LED.
Wymiary estojaka na lakiery do paznokci
Stand na wodę Stojak na wodę i napoje (EL-818s)

Display reklamowy na produkty FMCG w tym przypadku na wodę mineralną. Wykonany został w całości z metalu o wzmocnionej konstrukcji, dla przenoszenia dużego obciążenia. Stojak posiada specjalne szyny wykonane z drutu, w które wsuwane są butelki z napojami, oraz dodatkowo wyposażony jest w wymienny branding.
Wymiary standu na wodę
Ekspozytor na wentylatory Stojak reklamowy (EL-95s)

Stand reklamowy dedykowany do prezentacji kratek wentylacyjnych. Wykonany w całości ze stali. Stelaż wykonany jest z profili stalowych, a pokrycie z blachy. Całość jest malowana proszkowo w 3 kolorach. Konstrukcja jest składana.
Wymiary ekspozytora na wentylatory
Ekspozytor podłogowy Stojak półkowy na produkty FMCG (EL-596s)

Stojak o niecodziennej formie z uniwersalnym przeznaczeniem. Na półkach możemy układać dowolny produkt, dodatkowo wymieniając grafikę personalizującą, dzięki czemu może on promować różne produkty w zależności np. od pory roku. Przedstawiany POS posiada ażurowe półki wykonane z drutu, a sama konstrukcja wykonana jest z profili stalowych.
Wymiary ekspozytora podłogowego
Ekspozycja torebek Display przestrzenny w formie drzewa (EL-607s)

Niespotykana forma displaya reklamowego do ekspozycji plastikowych toreb zakupowych. Regał wykonany został w całości z grubej i wytrzymałej sklejki lakierowanej w kolorze zielonym. Stand jest rozkładany do płaskiej formy, a jego montaż nie zajmuje więcej niż 10min.
Wymiary ekspozytora na torebki
Stojak na szampony Regał sklepowy z dużą ilością grafiki komunikującej (EL-265s)

Display dla prezentacji jak i sprzedaży impulsowej szamponów dla zwierząt. Konstrukcja pełni funkcję regału pułkowego, a dodatkowo jego budowa umożliwia prezentację dużej ilości informacji reklamowej. Konstrukcja nośna wykonana jest z profili stalowych, półki z blachy, a tablice reklamowe (branding) z tworzywa PVC 3mm.
Wymiary stojaka na szampony
Display z koszami nastawnymi Kosze sklepowe - nastawne (EL-447s)

Służące jako display reklamowo-sprzedażowy. Całość wykonana jest z drutu stalowego malowanego proszkowo. Każdy z modułów posiada specjalne zaczepy, dzięki czemu można budować regał w formie wieży z dowolnej ilości koszy. Każdy z modułów posiada swoją indywidualną grafikę reklamową.
Wymiary displaya z koszami nastawnymi
Stojak ladowo-obrotowy Stojak ladowy, obrotowy (EL-470s)

Na prezentacji widzimy 2 modele z czego konstrukcja pierwszego (od lewej) wykonana została z drutu co stanowi najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Konstrukcje obrotową drugiego (od prawej) stanowi blacha perforowana, dzięki czemu ekspozytor sprawia wrażenie „bogatszego” rozwiązania.
Wymiary stojaka ladowo-obrotowego
Ekspozytor półkowy Ekspozytor promocyjno-sprzedażowy (EL-578s)

Stworzony do promocji marki, oraz wspierający sprzedaż impulsową. Konstrukcja oparta została na autorskim rozwiązaniu, które stanowi specjalne zaprojektowany regał sklepowy. Dla podniesienia trwałości elementów graficznych branding został wykonany z kompozytu warstwowego DIBOND który został zadrukowany metodą sitodruku.
Wymiary ekspozytora półkowego
Ekspozytor podłogowy perforowany Klasyczny regał sklepowy z koszami i hakami. (EL-1213s)

Uniwersalna, modułowa konstrukcja z możliwością stosowania różnych akcesoriów wspierających sprzedaż typu: kosze z drutu, półki z blachy, haki, podajniki, dyspensery grawitacyjne, belki, czy dedykowane wieszaki produktowe. Całość wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Nadstawka z grafiką jest podświetlana technologią LED.
Wymiary ekspozytora perforowanego
Regał z układem jezdnym Obrotowy stojak podłogowy (EL-357s)

Niecodzienny układ czterech niezależnych modułów obrotowych stanowi całą konstrukcję stojaka. System obrotowy oparty został na łożyskach oporowych, dzięki czemu całość jest bardzo stabilna i trwała. Produkty są zawieszane na plecach perforowanych za pomocą haków z drutu. Prezentowany POS posiada dodatkowo układ jezdny.
Wymiary regału z ukladem jezdnym
Stojak na żarówki Stojak kratowy z koszami i hakami (EL-316s)

Klasyczny układ displaya z plecami wypełnionymi kratownicą z drutu. Jego zaletą jest atrakcyjna cena i duże możliwości ekspozycji. Kosze drutu i haki mogą być zawieszane w dowolnym miejscu pleców stojaka. Regał posiada tablicę pod grafikę personalizowaną.
Wymiary stojaka na żarówki
Stojak na kleje i silikony Stojak paletowy (EL-214s)

Jego podstawę tworzy standardowa paleta o wymiarach euro. Konstrukcja wykonana jest natomiast z metalu malowanego proszkowo. Tablicę z grafiką są wymienialne i dopasowywane do aktualnie prezentowanego towaru na stojaku. Regał przystosowany został do przenoszenia dużych obciążeń, głównie do ekspozycji chemii budowlanej.
Wymiary stojaka na kleje i silikony
Regał na arkusze (EL-604s)

Regał eksponujący papier czerpany o dużych formatach. Wykonany w całości ze stali, półki wykonane są z drutu. Posiada 22 półki.
Wymiary regału na arkusze
Podajnik grawitacyjny (EL-545s)

Ekspozytor ladowy - grawitacyjny. Stojak służy do wsparcia sprzedaży napojów energetycznych. Puszki układane są w specjalnie wyprofilowanym podajniku, dzięki któremu po pobraniu puszki kolejne puszki zjeżdżają na dół. Display posiada dodatkową półkę, w której znajduję się transporter z małymi butelkami napojów energetycznych. Jest wykonany w całości z drutu malowanego proszkowo. Ekspozytor celowo nie posiada brandingu, jego funkcję spełniają puszki.
Wymiary podajnika grawitacyjnego
Uniwersalny stojak podłogowy (EL-82s)

Stojak podłogowo - Posiada dodatkowo stopki regulacyjne do wypoziomowania stojaka.
Wymiary stojaka podłogowego
Dyspenser podłogowy (EL-766s)

Dyspenser podłogowy z ażurowymi półkami, służący do ekspozycji farb firmy Abofarb. Wykonany w całości ze stali. Konstrukcja z grubych stalowych profili perforowanych, plecy w formie paneli wytworzone z pełnej blachy, a półki wykonane są z drutu. Stojak zaprojektowany tak, aby mógł wytrzymywać duże obciążenia. Każda z półek posiada grafikę reklamową. Toper wykonany jest z metalu.
Wymiary dyspensera podłogowego
Stojak modułowy (EL-692s)

Ciekawa forma stojaka, składającego się z 4 modułów w formie metalowych skrzyń. Całość połączona dla zachowania odpowiedniej stabilności. Stojak wykonany z blachy stalowej wzmocniony stelażem z rury stalowej. Grafika reklamowa zrobiona z tworzywa. Całość malowana proszkowo.
Wymiary stojaka modułowego
Stojak na katalogi (EL-960s)

Stojak na katalogi, ulotki, foldery i broszury znany jako stojak "ZiqZaq". W całości wykonany z metalu. Konstrukcja z profili stalowych, a półki z blachy stalowej. Prezentowane foldery są widocznie z dwóch stron stojaka. Konstrukcja lekka, praktyczna, zajmująca mało miejsca.
Wymiary stojaka na katalogi
Regał na torby zakupowe (EL-1146s)

Regał podłogowy na torby zakupowe. Wyprodukowany w całości z metalu. Podstawa i część stelaża wykonana jest z blachy z wyciętymi motywami, konstrukcję tworzy rura stalowa, a wysięgniki w formie spirali na torby wykonane są z płaskownika. Całość malowana proszkowo.
Wymiary regału na torby zakupowe
Regał na narty (EL-944s)

Regał do ekspozycji nart. Konstrukcja stalowa ze specjalnymi uchwytami na narty. Regał malowany w całości proszkowo. Grafika wykonana jest z materiału Dibond z nadrukiem bezpośrednim UV. Cała konstrukcja jest składana do transportu.
Wymiary regału na narty
Stojak na kawę (EL-611s)

Stojak podłogowy - półkowy o nietypowym kształcie. Wykonany z profili stalowych, półki i podstawa jest wykonana z dodatkowo wzmocnionej blachy. Każda półka posiada listwę cenową. Toper jest wykonany z tworzywa z bezpośrednim nadrukiem UV. Całość malowana proszkowo.
Wymiary stojaka na kawę
Stojak na folię w rolkach (EL-186s)

Regał służący do ekspozycji foli, włókniny bądź agrowłókniny. Metalowa konstrukcja jest przystosowana do wytrzymywania dużych obciążeń. Regał zabezpieczony jest powłoką antykorozyjną, co czyni go odpornym na warunki pogodowe. Grafika wykonana jest z trwałego materiału Dibond z nadrukiem bezpośrednim UV. Konstrukcja składana, wygodna do transportu.
Wymiary stojaka na folie w rolkach
Stojak na deskorolki (EL-959s)

Stojak do ekspozycji deskorolek, imitujący ściankę ceglaną umieszczoną na podstawie betonowej. Całość wykonana jest z profili stalowych pokrytych tworzywem z nadrukowaną grafiką UV obrazującą cegły i beton. Uchwyty do ekspozycji deskorolek wyprodukowane są z drutu.
Wymiary stojaka sportowego
Ekspozytor ladowy na napoje (EL-643s)

Ekspozytor ladowy - grawitacyjny. Stojak służy do wsparcia sprzedaży napojów energetycznych. Puszki układane są w specjalnie wyprofilowanym podajniku, dzięki któremu po pobraniu puszki kolejne puszki zjeżdżają na dół. Display posiada dodatkową półkę, w której znajduję się transporter z małymi butelkami napojów energetycznych. Jest wykonany w całości z drutu malowanego proszkowo. Stojak posiada wymienną grafikę promującą daną firmę.
Wymiary ekspozytora na napoje
Stojak obrotowo-ladowy (EL-846s)

Stojak ladowy – obrotowy. Podstawę stanowi konstrukcja z drutu i blachy, kosz obrotowy również wykonany jest z drutu a stelaż z rury. Ciekawym rozwiązaniem jest toper, który przytwierdzony jest do rury i nie bierze udziału w obrocie stojaka. Całość wykonana jest z metalu, malowanego proszkowo.
Wymiary obrotowo-ladowego
Potykacz (EL-894s)

Popularne potykacze. Produkt po prawej stronie jest potykaczem stałym, nierozkładanym. Posiada tablicę, do której przytwierdzona jest koszulka z tworzywa, w którą wsuwamy plakat. Konstrukcja wykonana jest z profili stalowych, nadruk wykonany jest metodą sitodruku. Produkt znajdujący się po lewej stronie różni się tym, że jest składany na płasko i wykonany jest z rury.
Wymiary potykacza
Stand na butelki (EL-554s)

Stojak podłogowy – półkowy do ekspozycji butelek ze środkami czyszczącymi firmy TENZI. Konstrukcja wykonana z profili stalowych, a półki z blachy i drutu. Półki posiadają specjalne przegrody stabilizujące. Dodatkowo stojak posiada stopki regulacyjne. Malowany w całości proszkowo, grafika w formie nadruku na tworzywie.
Wymiary standu na butelki
www.elgarden.pl www.OCTOMedia.pl